moosighi2019

درباره وبلاگ
موضوعات

moosighi2019

نامزدهای بیستمین جشن خانه سینما اعلام شد

پنج شنبه هجدهم 5 1397

تلاش برای تصاحب جایزه بهترین موسیقی فیلم
نامزدهای بیستمین جشن خانه سینما اعلام شد
موسیقی ما - علی نصیریان، رئیس بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران، فهرست نامزدهای این رویداد را که بر اساس آرای داوران انتخاب شده‌اند اعلام کرد.
 
جشن خانه سینما که امسال در تاریخ 21 شهریور برای بیستمین دوره برگزار خواهد شد، نامزدهای خود را در بخش‌های مختلف اعلام کرد که در این میان دو فیلم «خوک» و «بدون تاریخ بدون امضا» توانستند رکورددار نامزدی در بخش‌های مختلف شوند.
 
در بخش موسیقی فیلم هم آرمان موسی‌پور برای فیلم «چهار راه استانبول»، کارنهمایونفر برای فیلم «خفه‌گی»، پیمان یزدانیان برای فیلم «خوک»، ستار اورکی برای فیلم «فیلشاه»، بهزاد عبدی برای فیلم «قاتل اهلی» و امیر معینی برای فیلم «ملی و راه‌های نرفته» به عنوان نامزدهای این قسمت انتخاب شده‌اند.
 
هر سال خانه سینما جشن بزرگ سینمای ایران را که در کنار جشن حافظ جزو جشن‌های خصوصی سینمایی محسوب می‌شود برگزار می‌کند. این جشن روز ۲۱ شهریور مصادف با روز ملی سینما برگزار می‌شود و در آن به برگزیدگان بخش‌های مختلف از میان فیلم‌های اکران شده از سال گذشته جوایزی تعلق می‌گیرد.
 
سال گذشته، کارن همایونفر برای فیلم «اروند»، حامد ثابت برای «برادرم خسرو»، فردین خلعتبری برای «سینما نیمکت»، بهزاد عبدی برای «ناردون» و ستاراورکی برای «ویلایی‌ها» نامزد دریافت بهترین موسیقی فیلم بودند که جایزه به کارن همایونفر تعلق گرفت و حالا باید دید امسال این جایزه به چه کسی اهدا می‌شود.
 
نامزدهای بخش‌های فیلم کوتاه، انیمیشن و مستند در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

(0) نظر
X